CCIG Group planuje dalszy dynamiczny rozwój z nowym inwestorem

15 grudnia 2016 r. została podpisana umowa, na mocy której CCIG Group pozyskała nowego, mniejszościowego udziałowca. Inwestycja w  15% udziałów CCIG Group jest kontynuacją praktyk i doświadczeń BNP Paribas Développement, opartych na pozyskaniu pakietów mniejszościowych spółek z silną pozycją rynkową i dobrymi perspektywami.  

Jednocześnie Marcin Kapralski – Prezes Zarządu CCIG w ciągu najbliższych 4 miesięcy zwiększy swój udział w CCIG Group do 85%. Nowy Partner to gwarancja stabilności, rzetelności i profesjonalizmu, a to cechy, które reprezentują również nasz biznes. Cieszę się, że mamy nowego udziałowca – to ważne dla naszego rozwoju i umacniania CCIG Group w branży call center. – komentuje Marcin Kapralski.

Pozyskanie inwestora wpisuje się w długoterminową strategię CCIG Group, a ta obejmuje zwiększenie zasięgu i skali działania, w tym potencjalne nowe akwizycje kolejnych podmiotów z branży.

CCIG Group to jedna z największych i najważniejszych grup call center w Polsce. Od niemal 15 lat – aktualnie w 15 oddziałach w całej Polsce – specjalizują się w szeroko rozumianym outsourcingu usług zarówno w zakresie efektywnej sprzedaży, jak i przyjaznej obsłudze klienta skierowanej do sektorów B2C oraz B2B.

Archiwum