Jesteśmy najbardziej doświadczonym i utytułowanym dostawcą usług call i contact center w Polsce.
Realizujemy projekty polskie i międzynarodowe.

Nasza Historia

Rozpoczęliśmy działalność w styczniu 1997 roku od zaledwie 50 stanowisk telemarketingowych. W krótkim czasie uruchomiliśmy usługi związane z obsługą klienta oraz marketingowe akcje wychodzące. W ciągu 20 lat swojej działalności zgromadziliśmy bogate doświadczenia w realizacji najbardziej skomplikowanych projektów telemarketingowych. Na początku 2016 roku dołączyliśmy do największej grupy call center w Polsce – CCIG Group.

Nasza Grupa

Firma Call Center Poland należy do grupy spółek CCIG Group – jednej z największych i najbardziej kluczowych grup call center w Polsce. W jej skład wchodzą m.in spółki: Call Center Poland i CCIG Group, Call Center Dynamic Sales, które mają ugruntowaną i stabilną pozycję w branży call center. Każda ze spółek zajmuje się szeroko rozumianym outsourcingiem usług call i contact center. Ich centrale znajdują się we Wrocławiu oraz Warszawie, a oddziały w aż 13 miastach w Polsce i 2 na Ukrainie.

Nasza Misja

Budujemy Twój sukces dzięki kompleksowym rozwiązaniom Call Center, Contact Center, BPO. Jesteśmy współodpowiedzialni za Twój biznes. Tworzymy długoterminowe relacje bazujące na partnerstwie oraz wzajemnym szacunku. Szukamy innowacji, dostrzegamy zmiany, wdrażamy najskuteczniejsze rozwiązania.

Nasza Strategia

Dostarczamy kompleksowe usługi telemarketingowe, zapewniamy outsourcing całego procesu sprzedaży i obsługi klienta, windykacji należności, archiwizacji, druku i korespondencji. Realizujemy projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb najbardziej wymagających Kontrahentów.


Zaufali nam

PZU
UPC
HBO
MTU
Fiat
samsung
Carlsberg
BGZ