Opracowany i prowadzony przez CCP Program Partnerski Toshiba Dream Team nagrodzony!!!

W dniu 21 czerwca w Warszawie miała miejsce uroczysta gala finałowa konkursu IT Resellera na „Najlepszy Program Partnerski”. Czytelnicy pisma wraz z dziennikarzami przyznali pierwsze miejsce programowi firmy Toshiba – „Toshiba Dream Team”.

Innowacyjny i kompleksowy program partnerski został opracowany przez Call Center Poland.

Naszą rolą było kompleksowe przygotowanie programu – od założeń do realizacji. Dział Programów Lojalnościowych pod kierunkiem Joanny Papużyńskiej przygotował platformę informatyczną do obsługi narzędzi programu i baz danych, przy współpracy z agencją powstała kreacja materiałów informacyjnych dla uczestników. Obecnie Call Center Poland czuwa nad prawidłowym zarządzaniem programem i komunikacją z uczestnikami, zajmuje się opracowaniem katalogu nagród i ich wysyłką do uczestników.

Najlepszy program został wybrany spośród zgłoszonych przez firmy programów. Nominacje do 5 najlepszych programów przyznawane były w drodze głosowania przez resellerów, którzy wypełniali specjalną ankietę. „Cieszymy się z wygranej i dziękujemy za to zaszczytne wyróżnienie. Traktujemy je jako nagrodę dla wszystkich, którzy zdecydowali się wstąpić do naszej drużyny Toshiba Dream Team…” – powiedział Tomasz Rabiczko, Channel Marketing Manager z Toshiba.

Program skierowany jest do handlowców autoryzowanych punktów sprzedaży sprzętu Toshiba pracujących w małych i dużych firmach na terenie całego kraju oraz właścicieli firm sprzedających produkty Toshiba zakupione poprzez sieci autoryzowanych dystrybutorów.

W programie, trwającym od  1 kwietnia 2007 roku do 31 marca 2008 roku, po rejestracji, na konto Uczestnika naliczane są punkty za transakcje sprzedaży produktów Toshiba. Każdy Uczestnik może zamienić punkty na nagrody dostępne w katalogu nagród. Oferta nagród została przygotowana według kategorii marzeń:WELLNESS, LIFE STYLE, EXTREME, VARIA, TWOJE MARZENIE.

Dla Uczestników, którzy poprzez swoją aktywność w programie zdobędą największą liczbę punktów lub zostaną wyróżnieni za działalność handlową lub promocyjną na rzecz Toshiba, przewidziano pulę nagród niezależnych od punktów gromadzonych na indywidualnych kontach uczestników i firm m.in.w kategoriach: najlepszy debiut, najlepszy wzrost, najlepsza promocja w punkcie sprzedaży.
Z oferty programu mogą skorzystać dodatkowo Właściciele firm, którzy po dokonaniu rejestracji w programie otrzymają konto zasilane punkami Uczestników zarejestrowanych w ramach danej firmy. Handlowcy  nie przekazują swoich punktów na rzecz firmy, ale ich sprzedaż liczy się do wyniku firmy w programie. Właściciel firmy, dzięki punktom zgromadzonym na koncie, otrzymuje wsparcie biznesowe ze strony Toshiba i zyskuje szereg korzyści wpływających na rozwój jego firmy, np.: gwarancja 0 pikseli, materiały promocyjne  na wyposażenie sklepu, finanse przeznaczone na marketing punktu sprzedaży, rabat przy zakupie sprzętu u dystrybutora, sprzęt demo.

System nagród w programie Toshiba Dream Team opiera się na zasadzie realizacji marzeń jego  Uczestników – Toshiba daje możliwość samodzielnego decydowania, które z marzeń będą spełnione.

 „Z nami każdy może grać o zwycięstwo, bo mamy zamiar zwyciężyć we wszystkich konkurencjach. A konkurencja…. no cóż… My liczymy na Was.” – powiedział Andrzej Kuźniak Dyrektor generalny ds. sprzedaży w regionie Europy Środkowej w Dziale Systemów Komputerowych, Toshiba Europe GmbH.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Toshiba Dream Team! Rejestracji można dokonać na stronach: www.toshibadreamteam.pl

O Toshiba

Dział Computer Systems Division Toshiba Europe GmbH jest wiodącym dostawcą mobilnych rozwiązań komputerowych z siedzibą w Neuss w Niemczech. Spółka ta jest własnością Toshiba Corporation, ósmej pod względem wielkości firmy komputerowej i elektronicznej na świecie.

Toshiba Corporation jest liderem w dziedzinie systemów informacji i komunikacji, komponentów elektronicznych, produktów konsumenckich i systemów zasilania. Integracja szeroko rozwiniętych możliwości zapewnia spółce pozycję innowatora w dziedzinie zaawansowanych komponentów, produktówi systemów. Toshiba zatrudnia ponad 172 000 pracowników na całym świecie, a wartość rocznej sprzedaży ponad 54 miliarda dolarów (dane z roku obrotowego 2005).

Archiwum