Międzynarodowe sukcesy Call Center Poland we współpracy z Europcar

Call Center Poland jest pierwszym zagranicznym call center pracującym dla lidera branży wynajmu  samochodów w Niemczech – firmy Europcar Autovermietung GmbH.
Na początku 2004 roku Europcar zdecydował się na rozszerzenie sieci call centers prowadzących obsługę systemu rezerwacyjnego samochodów o pierwsze call center działające poza granicami Niemiec. Po kilku miesiącach poszukiwań w różnych krajach, serii spotkań i wnikliwych badaniach zarówno możliwości technologicznych firm, jak i umiejętności językowych konsultantów wybrano ofertę Call Center Poland.
Od 1 października, po kilku tygodniach szkoleń i instalacji systemu umożliwiającego rezerwację on-line, kilkunastoosobowa grupa polskich konsultantów rozpoczęła przyjmowanie telefonów od osób zainteresowanych wynajmem samochodów. Przez 5 dni w tygodniu i 11 godzin dziennie konsultanci Call Center Poland informują, doradzają, dokonują rezerwacji i pomagają także w sytuacjach wyjątkowych, gdy zdarzy się usterka lub wypadek – to wszystko w języku niemieckim i angielskim.

Archiwum