Program Cyberbonus motywuje

Webtel – Interactive Internet Solutions opracował oprogramowanie programu lojalnościowego dla handlowców pod nazwą Cyberbonus, przygotowanego przez Fujitsu-Siemens Computers.

Program motywacyjny obsługiwany jest przy wykorzystaniu najnowszych technologii w dziedzinie systemów informatycznych (min. WebCallCenter) będących autorskimi rozwiązaniami Call Center Poland oraz firmy Webtel.

Osoby prowadzące sprzedaż sprzętu komputerowego Fujitsu-Siemens Computers rejestrują swoje transakcje, otrzymując za każdą sprzedaż odpowiednią ilość punktów. Po autoryzacji punkty można zamienić na nagrody, wybierane z katalogu. Wszystkie operacje odbywają się na stronie internetowej.

Katalog zbudowany jest na zasadzie  interaktywnego formularza, z którego handlowiec, po zalogowaniu, może bezpośrednio wybrać i zamówić nagrodę, która dostarczana jest mu kurierem. Fujitsu-Siemens Computers aktywnie motywuje handlowców stale uaktualniając ofertę, między innymi poprzez organizowanie, w ramach programu, dodatkowych mini-konkursów. Podczas Świąt Bożego Narodzenia dodatkowo dostępny był system wysyłki kartek świątecznych.

Archiwum