Najbardziej utytułowane call center w Polsce

Nasza działalność i realizowane projekty zostały wielokrotnie nagrodzone i wyróżnione w konkursach polskich i międzynarodowych.
Solidny pracodawca roku
Solidny pracodawca roku
Outsourcing Stars
Outsourcing Stars
Kod Sukcesu
Kod Sukcesu
Boomerang
Boomerang

Pozostałe nasze nagrody

Pracodawca roku

Prestiżowa nagroda główna w konkursie Outsourcing Stars 2014 dla branży call/contact center organizowanym przez Fundację Pro Progressio pod patronatem Ministerstwa Gospodarki RPPolskiej Agencji Informacji i Inwestycji oraz Związku Banków Polskich. Konkurs ten miał na celu wyłonienie i nagrodzenie najszybciej rozwijających się organizacji outsourcingowych oraz instytucji otoczenia sektora outsourcingu w Polsce w 2014 roku.

„Solidny Pracodawca Roku” to nagroda dla najlepszych pracodawców w Polsce, którzy w swojej działalności promują najciekawsze rozwiązania z zakresu HR oraz dbają o rozwój pracowników. Kapituła decyduje o wyborze laureatów na podstawie takich kryteriów, jak przestrzeganie prawa pracy, jasna ścieżka kariery, system motywacyjny oraz społeczna odpowiedzialność firmy. 

Nagroda tygodnika Wprost przyznana za niekonwencjonalne działania na polskim rynku oraz za odwagę funkcjonowania i umiejętność podejmowania trudnych wyzwań. Nagoda przyznana z rekomendacji Instytutu Biznesu.

wyróżnienie w Konkursie Marketingu Bezpośredniego GOLDEN ARROW 2011 w kategorii TELEMARKETING za projekt  „Expander Advisors – Jeden klik + call center i kredyt w mig„

wyróżnienie w Konkursie Marketingu Bezpośredniego GOLDEN ARROW 2010 w kategorii TELEMARKETING za projekt „Danone – zapraszamy do rozmowy”

wyróżnienie w Konkursie Marketingu Bezpośredniego GOLDEN ARROW 2009 w kategorii TELEMARKETING za projekt „Telefoniczna sprzedaż poradników branżowych” dla wydawnictwa Dr Josef Raabe

wyróżnienie w Konkursie Marketingu Bezpośredniego GOLDEN ARROW 2009 w kategorii TELEMARKETING za projekt  „MTU – telesprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych oraz mienia”.

wyróżnienie w Konkursie Marketingu Bezpośredniego GOLDEN ARROW 2008 w kategorii „Programy Lojalnościowe B2C” za projekt „Ambasador Szos” realizowany dla marki Chevrolet

wyróżnienie w Konkursie Marketingu Bezpośredniego GOLDEN ARROW 2008 w kategorii „Telemarketing B2C” za projekt „Obsługa klienta na bezobsługowej stacji paliw” realizowany dla Neste

wyróżnienie w Konkursie Marketingu Bezpośredniego GOLDEN ARROW 2007 w kategorii „TELEMARKETING B2B” za projekt  „Jeszcze nie klient, a już znajomy, czyli Centrum Kontaktu Volvo Auto Polska”.

wyróżnienie w Konkursie Marketingu Bezpośredniego GOLDEN ARROW 2007 w kategorii „TELEMARKETING B2C” za projekt „The world is flat, czyli skuteczne pozyskiwanie klientów na rynku brytyjskim… z centrum Warszawy”.

Nagroda Outsourcing Magazine przyznana w oparciu o opinie klientów. To wyróżnienie jest szczególnie cenne w branży konsultingowej, w której relacje oraz wzajemne zaufanie stanowią trzon współpracy.

Nagroda w najbardziej prestiżowym, międzynarodowym konkursie marketingu bezpośredniego i reklamy BTL organizowanym przez Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego.

„Firma Roku 2005” Brytyjsko – Polskiej Izby Handlowej