Call Center Poland nagrodzona tytułem Rzetelnego Outsourcera 2008!

Call Center Poland (spółka zależna Internet Group) zdobyła tytuł „Rzetelnego Outsourcera” w plebiscycie organizowanym przez „Outsourcing Magazine”.

Plebiscyt został ogłoszony przez „Outsourcing Magazine” ze względu na potrzebną weryfikację jakości świadczonych w outsourcingu usług. Wyłonił on dziesięciu najbardziej rzetelnych outsourcerów w Polsce.

Plebiscyt „Rzetelny Outsourcer” opiera się na ankiecie, wypełnianej przez klientów –  firmy korzystające z usług outsourcingowych. W ankiecie ocenie podlegają: elastyczność, przebieg wdrażania projektu, jakość usług (ocena poziomu i sposobu realizacji SLA), obsługę posprzedażną, stosunek jakości do ceny usług i ogólne zadowolenie z usług. Ponadto w badaniu brano pod uwagę długość współpracy oraz ocenę dodatkowych korzyści współpracy takich jak innowacje lub wartości dodane.

Jesteśmy dumni z otrzymanego tytułu tym bardziej, że jest to dowód uznania wprost od naszych klientów! – mówi Rafał Dywan, Prezes Zarządu Call Center Poland –Niezwykle ważne jest też, że w badaniu CCP wzięli udział zarówno polscy, jak i zagraniczni klienci. Uzyskany tytuł Rzetelnego Outsourcera świadczy o tym, że nasze usługi spełniają nie tylko wysokie oczekiwania naszych polskich partnerów, ale odbierane są jako rzetelne i wartościowe także przez partnerów międzynarodowych, korzystających z wielu dostawców na różnych rynkach zagranicznych.

Archiwum