Call Center Poland organizatorem Toshiba Tour 2008

We wrześniu br. w 8 miastach Polski w ramach trzeciej edycjiToshiba Tour odbędą się spotkania Toshiba Europe GMbH(Dział Computer Systems Division Toshiba Europe GmbH) z partnerami biznesowymi. Organizatorem wydarzenia już po raz drugi jest CustomerLoyalty by Call Center Poland.

Toshiba Tour to cykl ośmiu jednodniowych spotkań na terenie całej Polski. W programie jest omówienie zasad współpracy z partnerami, prezentacja strategii produktowej Toshiby i prezentacja programu partnerskiego Toshiba Dream Team. Partnerem Toshiba Tour jest firma Intel, która w trakcie eventu prezentuje swoje nowości produktowe.

„Nasi Partnerzy są najlepszymi ambasadorami naszej marki – mówiTomasz RabiczkoMarketing Manager Toshiby. – Wybraliśmy 8 miast, do których – podobnie jak w ubiegłym roku – jedziemy, by przedstawić nowości, porozmawiać o strategii i zasadach naszej współpracy. Wyznajemy zasadę, że to my wychodzimy naprzeciw naszym partnerom, bo to nam przecież zależy na bezpośrednich, owocnych kontaktach biznesowych.”

Archiwum