Kolejne call center Call Center Poland

Multilingual Call Center – dział Call Center Poland dedykowany do obsługi projektów obcojęzycznych, uruchomił w Warszawie nową siedzibę. Nowe centrum operacyjne zbudowane w technologii IP dysponuje blisko 150 nowocześnie wyposażonymi stanowiskami dla konsultantów telefonicznych.

Przeniesienie do nowej, większej lokalizacji spowodowane jest rozwojem projektów wielojęzycznych. Do flagowych projektów należą: sprzedaż i obsługa klienta dla jednego z niemieckich banków detalicznych, sprzedaż i obsługa klienta dla jednej z największych niemieckich wypożyczalni samochodów, sprzedaż i utrzymanie klienta dla jednego z międzynarodowych wydawnictw.

„Do sukcesu usług świadczonych przez Call Center Poland na rzecz zagranicznych Klientów przyczyniły się ekspertyza firmy z  rynku polskiego, dbałość o wysoką jakość świadczonych usług i zaawansowane technologie wykorzystywane na potrzeby realizowanych projektów – mówi Daniel Kruczyński, Dyrektor Działu. – Nie bez znaczenia jest też dobra znajomość języków obcych wśród młodych Polaków, co doceniają nasi klienci, którzy na potrzeby niektórych projektów poszukują osób nie tylko z dobrym językiem, ale także z perfekcyjnym akcentem konkretnego regionu Wielkiej Brytanii czy Niemiec.”

Archiwum