Współpraca Researcher by Call Center Poland z Data Group Consulting

Researcher by Call Center Poland nawiązał współpracę z firmą badawczą Data Group Consulting przy czwartej edycji prestiżowego rankingu firm logistycznych – Operatora Logistycznego Roku 2005. Zakres współpracy obejmuje realizację wywiadów telefonicznych na potrzeby programu wśród polskich, jak i zagranicznych firm.

Podstawą do przyznania tytułu Operator Logistyczny Roku są opinie Klientów korzystających z usług firm logistycznych.

Badanie i ranking „Operator Logistyczny Roku” to w opinii wielu osób jedno z najważniejszych wydarzeń logistycznych w Polsce. Zasadniczym celem programu jest wzrost jakości usług logistycznych oraz dostarczenie uczestnikom rynku usług logistycznych obiektywnych informacji na temat oferty firm logistycznych.

Na potrzeby tegorocznej edycji programu Researcher by Call Center Poland przeprowadzi prawie 1500 wywiadów CATI z osobami wskazanymi przez uczestników programu jako osoby odpowiedzialne za kontakty z firmami logistycznymi. Wywiady realizowane są nie tylko z polskimi firmami. Call Center Poland przeprowadza badania w kilkunastu krajach z firmami zagranicznymi korzystającymi z usług polskich przewoźników.

Archiwum