Kup glukometr pod choinkę

Od 15 listopada br. firma telemarketingowa Call Center Poland na zlecenie Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. obsługuje infolinię wspierającą innowacyjną akcję promocyjną glukometrów pod hasłem „Kup glukometr pod choinkę.” Obniżenie ceny na glukometry sprzedawane pod marką MediSense (Precision QID oraz Optium) powinno wzbudzić szerokie zainteresowanie ofertą Abbott Diabetes Care (ADC).

Wiele osób co roku ma ten sam dylemat – co kupić najbliższym w prezencie świątecznym? Glukometr może być doskonałym upominkiem z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla tych, którzy chorują na cukrzycę, mają nietolerancję glukozy, bądź też po prostu dbają o swoje zdrowie i chcą kontrolować poziom cukru we krwi.

Glukometr to urządzenie do indywidualnego zastosowania służące do mierzenia poziomu glikemii w warunkach domowych. Nowoczesne glukometry są proste w obsłudze, posiadają bogate oprogramowanie, a rozbudowana pamięć umożliwia współpracę w komputerem. Ze względu na łatwość obsługi Precision QID od lat cieszy się w Polsce niesłabnącym zainteresowaniem wśród diabetyków. Glukometr Optium to jedyne w Polsce urządzenie umożliwiające pomiar związków ketonowych we krwi. W paskach testowych używanych w glukometrach Precision QID oraz Optium wykorzystano zaawansowaną technologię biosensoryczną, dzięki której uzyskiwane wyniki cechuje laboratoryjna wręcz dokładność.

Archiwum