Dagmara Witos – konsultantka Call Center Poland zdobyła brązowy medal na Paraolimpiadzie w Atenach 2004

Z wielką radością informujemy, że konsultantka Call Center Poland, Dagmara Witos zdobyła brązowy medal we florecie drużynowym na Paraolimpiadzie w Atenach 2004. Dagmara trenuje 3 razy w tygodniu po 3 godziny od 7 lat. Zaczynała uprawiać floret od zera siedem lat temu, wcześniej nie miała kontaktu z tym sportem, a jej nauka zaczęła się od objaśnienia, czym różni się szpada od floretu.

Dagmara pracuje w Call Center Poland od 1999 roku. Na pytanie, jak godzi treningi z pracą odpowiada „że ciężko”. Zdarza się, że się spóźnia lub nie dojeżdża na treningi. Stara się ustawiać odpowiednio grafik pracy, ale nie zawsze się to udaje. Natomiast nie ma problemu ze strony firmy z wolnymi dniami, jeżeli wyjeżdża na zgrupowania, Puchar Świata, Mistrzostwa Polski lub Europy.

„Dagmara jest świetnym pracownikiem, mimo ograniczonej możliwości poruszania się nie spóźnia się do pracy. Jest bardzo sumienna i lubiana przez pracowników i klientów” powiedział jej przełożony Michał Dąbrowski. Dla Dagmary Paraolimpiada to „najwspanialsze wydarzenie, jakie mogło mi się zdarzyć w życiu. Paraolimpiada to impreza bardzo prestiżowa, bardzo trudno jest się zakwalifikować, dlatego tym bardziej cieszy ten sukces. Do olimpiady kwalifikuje się 15 najlepszych zawodników z rankingu światowego.”

Archiwum